top of page

Branş Derslerimiz

Anaokulu Branş Derslerimiz

Robotik Kodlama

Robotik Kodlama çocuklar için eğlenceli ve heyecan verici olduğu kadar kodlamanın temellerinin erken yaşlarda keşfedilmesi, çocukların daha sonraki hayatlarında kodlamayı daha kolay öğrenebilmelerini, anlayabilmelerini ve uygulayabilmelerini sağlar.

robot_edited.jpg

Jimnastik

Okul öncesi dönemi Jimnastik başlangıcı için ideal yaşlardan biridir. Bu dönemde çocuklar kas-kemik yapılarının güçlenmesi, kuvvetlenmesi, sinir-kas koordinasyonu ve sürat konusunda faydaları olan cimnastik sporu çocuğun gelişimi açısından oldukça önemlidir.

jimnastikk.jpg

Satranç

Bu dönemde satranç eğitiminin çocuklara oyun eşliğinde, eğlenceli, keyifle öğrenmesini ve sevmesini sağlamak, çocukların sosyal, duygusal ve matematiksel zekalarının gelişmesine katkıda bulunması bakımından oldukça faydalıdır. 

chees.jpg

Yaratıcı Drama

Okul öncesi döneminde yaratıcı drama; farklı bakış açıları geliştirme, empatik beceriler edinme ve sosyal gelişimlerini başarılı bir şekilde sürdürme açısından önemli bir etkiye sahiptir. Drama etkinlikleri sırasında çocuklar, birbirleri ile konuşmakta, fikirlerini söylemekte, birlikte hareket etmektedirler

Drama.jpg
bottom of page