top of page

Hakkımızda
​2017 yılında başladığımız ve uzman kadromuz ile kısa sürede yakalamış olduğumuz Kolej eğitimi tecrübemizi İstanbul’un en güzel ilçelerinden biri Şişli’de yepyeni bir marka ile yine kolej eğitimindeki tecrübelerimizle anaokulu olarak hizmet verme kararı aldık. Ve bu yola DYF School (DÜNYAYI YEŞERTECEK FİDANLAR OKULU) markamız ile başladık. Özgün mimarisi ve tam donanımlı sınıflarıyla okul öncesi eğitimin en doğru adresi olarak dikkat çekmeye devam edeceğiz. Eğitim dünyasının köklü markaları arasına girmek için nasıl daha iyisini yaparız mantığıyla her geçen gün yeni eğitim şekilleri ile eğitim müfredatımızı geliştirdik ve KÜRESEL EĞİTİM sistemini oluşturduk. Bu eğitimi 3-6 yaş grubu çocuklara tam gün şeklinde veriyoruz.
Renkli ve ferah sınıfları ile çok amaçlı salonu , oyun bahçesinin yanı sıra organic garden ile çocukların toprakla temasını önemsiyor ve her fırsatta onların toprakla ve çimle temasını sağlıyoruz.


Felsefemiz
DYF School’un varoluş amacı, çocukların ahlaki, fiziksel ve zihinsel gelişimlerini desteklemektir. Bireyler şefkat, destek ve saygı gördükleri bir toplumda başarılı olurlar.
Eğitim-öğretim programımız, Öğrenci merkezli ve bağımsız öğrenmeyi vurgular. Programımız, öğrencilerin, bilgilerinden ve akademik becerilerinden yararlandıkları sorgulama yoluyla, zihinsel disiplin kazanmalarını sağlar. Öğrencilere, davranışlarının sorumluluklarını üstlenmeyi ve kendi öğrenimlerine ilişkin planlar yapmayı öğretir. Merakı, araştırmayı, keşfi teşvik eden öğrenme onamları ve kaynaklar sağlarız.
Öğrenciler, öğretmenler ve veliler, okulun yaşamına ve misyonun gerçekleştirilmesine katılarak kendini yaşam boyu öğrenmeye ve hizmete adamış bir topluluk haline gelmeye teşvik edilirler.

bottom of page