top of page

KVKK Bilgilendirmesi

www.dyfschool.com bir DYF Eğitim Kurumları Ltd. Şti.'nin bir markasıdır. DYF School Anaokulu velilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, e-posta, telefon vb.) sizlerden talep etmektedir. DYF Eğitim Kurumları sunucularında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, veli profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik veli”sınıflandırma” çalışmalarında sadece DYF Eğitim Kurumları bünyesinde kullanılmaktadır. DYF Eğitim Kurumları iletişim formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

www.dyfschool.com e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, DYF Eğitim Kurumları velilerine daha özel ve etkin bir deneyim yaşatmak amacıyla DYF Eğitim Kurumları iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.

Veli bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda veliye haber vererek resmi makamlara açıklanabilecektir.

Velinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece DYF Eğitim Kurumları’na ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece DYF Eğitim Kurumları kullanmaktadır. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. DYF Eğitim Kurumları gönderilen maillerin alt kısmında bulunan “Kampanya duyurularından haberdar olmak istemiyorsanız lütfen tıklayınız.” linkine tıklayarak mail gönderim listesinden kolayca çıkabilirsiniz.Veya sms lerde ret bildirimi yaparak sms listemizden çıkabilirsiniz.

bottom of page